Murad Replenishing Multi-Acid Peel
€86,50
Nog 1 op voorraad
Morgen in huis
Een milde 2-fasen peeling die dagelijks kan worden gebruikt. Het zorgt voor een heldere en verfijnde teint met een egaal huidbeeld. Lees meer...
Huidtype | Normaal |
Product | Peeling |
Inhoud | 100 ml |
De Murad Replenishing Multi-Acid Peel is een milde 2-fasen peeling voor dagelijks gebruik. De eerste fase bestaat uit exfolianten om doffe huidcellen te verwijderen en de huidtextuur te verbeteren. De tweede fase bevat kalmerende antioxidanten die de huid versterken.
Kenmerken
- Milde 2-fasen peeling
- Verwijdert doffe huidcellen
- Verbetert de huidtextuur
- Versterkt het huidoppervlak
- Versnelt de celvernieuwing
Welk resultaat kun je verwachten?
Een heldere en verfijnde teint met een egaal huidbeeld. De peeling versnelt de celvernieuwing met 33% in zeven dagen waardoor de huid na vier weken zichtbaar verbetert.
Tip. Voor extra verzorging raden wij de Murad Renewing Cleansing Cream, Murad Retinol Youth Renewal Serum en Murad Retinol Youth Renewal Night Cream aan.
Werkzame stoffen
- AHA-mix: Een samenstelling van glycolzuur, melkzuur en appelzuur dat doffe huidcellen verwijdert en zorgt voor een gladde en verbeterde teint.
- BHA: Salicylzuur dat overtollig talg verwijdert en verstopte poriën opent voor een verfijnde teint.
- TXA: Tranexaminezuur dat de huid helpt verzachten en verheldert voor een gelijkmatig huidbeeld.
- Heilige basilicum: Een kalmerende antioxidant die het huidoppervlak versterkt en beschermt tegen oxidatieve stress.
Voor welke huidtypes is het geschikt?
De peeling is voor de meeste huidtypes geschikt, met name de: droge huid gecombineerde huid, vette huid en normale huid.
Lees meer over huidtypes in onze blog Wat is mijn huidtype en huidconditie?
Hoe vaak gebruik je de peeling?
Het kan elke avond worden gebruikt op een droge en gereinigde huid. Gebruik overdag een dagcrème met SPF, zoals de Murad Age-Balancing Moisture SPF 30.
De peeling kan 's avonds worden gebruikt op een droge en gereinigde huid. Schud de fles goed voor gebruik om de vloeistoffen met elkaar te vermengen. Breng de vloeistof met een wattenschijfje aan op het gezicht, de hals en decolleté. De peeling kan gewoon op de huid blijven zitten, het hoeft er niet af te worden gespoeld. Hierdoor kan de peeling mooi op de huid blijven inwerken. Gebruik overdag een dagcrème met SPF om de huid te beschermen.
Voor meer informatie over peeling raden wij onze blog Een wekelijkse scrub of peeling, is dit echt nodig? aan.
Water/Aqua/Eau, Caprylic/Capric Triglyceride, C13-16 Isoparaffin, Glycolic Acid, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Triolein, Glycerin, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol Caprylate, Lactic Acid, Malic Acid, Tranexamic Acid, Salicylic Acid, Sodium Hyaluronate, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Amino Esters-1, Amber Powder, Coccinia Indica Fruit Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Corallina Officinalis Extract, Moringa Oleifera Seed Oil, Urea, Yeast Amino Acids, Trehalose, Inositol, Taurine, Betaine, Caprylhydroxamic Acid, Propanediol, 12 Hexanediol
Reviews
Kenmerken
- Verwijdert doffe huidcellen
- Verbetert de huidtextuur
- Versterkt het huidoppervlak
- Versnelt de celvernieuwing
Product bundles
Specificaties
Huidtype | Normaal |
Product | Peeling |
Inhoud | 100 ml |
EAN | 767332603797 |
SKU | MR500691 |