Mary Cohr Crème Hydrosmose Homme
€42,90
Nog 3 op voorraad
in huis
Een vochtinbrengende crème die een beschermende filmlaag vormt op de huid, de vochtbalans verbetert en langdurig hydrateert. Lees meer...
Huidtype | Droog |
Product | Gezichtscrème |
Inhoud | 50 ml |
De Mary Cohr Crème Hydrosmose Homme is een vochtinbrengende crème speciaal voor de behoefte van de mannenhuid. De crème zorgt ervoor dat de huid gedurende de dag wordt gehydrateerd en vormt een beschermende filmlaag op de huid. De vochtbalans wordt hierdoor verbetert zodat de huid de gehele dag zacht en soepel aanvoelt.
Kenmerken
- Langdurige hydratatie
- Beschermende filmlaag
- Verbetert de vochtbalans
- Comfortabele en soepele huid
Welk resultaat kun je verwachten?
Een intensief gehydrateerde, zachte en comfortabele huid met een matte teint.
Tip. Voor extra verzorging raden wij de Mary Cohr Gel Nettoyant Fraicheur Homme, Mary Cohr Serum Hydrosmose en Mary Cohr Brume Cellulaire Hydrosmose aan.
Werkzame stoffen
- Hydrosmose Complex: Gemaakt van trimethylglycine, fucogel en hyaluronzuur van geschubte hyacinth. Zorgt voor een intensieve en langdurige hydratatie.
- Matterende poeder: Zorgt voor een langdurig matte teint.
- Aloë vera extract: Vormt een beschermende filmlaag op de huid, waardoor het waterverlies tegengaat en zo zorgt voor een effectievere hydratatie.
- Allantoïne: Herstelt het zachte huidgevoel.
Voor welke huidtypes is het geschikt?
De crème is geschikt voor alle huidtypes, met name de vochtarme en droge huid.
Lees meer over huidtypes in onze blog Wat is mijn huidtype en huidconditie?
Hoe vaak gebruik je de crème?
Het kan elke ochtend en avond worden aangebracht, nadat een gezichtstoner en serum zijn gebruikt. De crème kan voor zowel een dag- als een nachtverzorging worden gebruikt.
De gezichtscrème kan elke ochtend en avond worden aangebracht, nadat een gezichtstoner en serum zijn gebruikt. Het kan worden gebruikt op het gezicht, de hals en decolleté. Masseer de crème in de huid totdat het volledig is geabsorbeerd. Het kan voor zowel een dagcrème als een nachtcrème worden gebruikt.
Water/Eau (Aqua), Isodecyl Neopentanoate, Talc, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Pentylene Glycol, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Glyceryl Oleate, Polyglyceryl-3 Stearate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Fragrance (Parfum), Hydrogenated Lecithin, Tocopheryl Acetate, Triethanolamine, Betaine, Butylene Glycol, Glyceryl Linolenate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Disodium EDTA, Pectin, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Panax Ginseng Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Limonene, Sucrose, Capryloyl Glycine, Linalool, Sodium Hyaluronate, Alpha-Isomethyl Ionone, Tocopherol
Reviews
Kenmerken
- Langdurige hydratatie
- Beschermende filmlaag
- Verbetert de vochtbalans
- Comfortabele en soepele huid
Product bundles
Specificaties
Huidtype | Droog |
Product | Gezichtscrème |
Inhoud | 50 ml |
EAN | 3549658945303 |
SKU | 894530 |