Blog over Huidverzorging - SPOTLIGHT: Makkelijke dagmake-up met Malu Wilz - Care for Skin
Gratis verzending vanaf € 39,00
Klantenbeoordeling 9,3/10
Grootste assortiment

SPOTLIGHT: Makkelijke dagmake-up met Malu Wilz

  • Geplaatst op
  • Door Julianne Bruining
  • 0
SPOTLIGHT: Makkelijke dagmake-up met Malu Wilz

In deze tutorial laten we je zien hoe je makkelijk een dagmake-up kunt aanbrengen met de producten van Malu Wilz. Bekijk de video hier!

Hoe breng je make-up aan? Een mooie elegante dagmake-up hoeft niet moeilijk te zijn. In deze video laat ik zien hoe je makkelijk deze make-uplook creëert van het begin tot het eind. Alle producten die ik gebruik zijn van Malu Wilz, waarmee we in deze video Malu Wilz in de Spotlight zetten.


________________________________________________________



GEBRUIKTE PRODUCTEN:

GEZICHT:
Summer Glow Shimmer Fluid: https://www.careforskin.nl/summer-glow-shimmer-fluid.html
Light Reflector - Sandy Innocent: https://www.careforskin.nl/malu-wilz-light-reflector.html
High Definition Foundation – kleur 04: https://www.careforskin.nl/high-definition-foundation.html
Fixing Powder: https://www.careforskin.nl/malu-wilz-fixing-powder.html
Bronzing Powder Ethno Love Edition: https://www.careforskin.nl/bronzing-powder-ethno-love-edition.html
Rosy Cheek Blusher: https://www.careforskin.nl/rosy-cheek-blusher.html
Luminizing Skin Highlighter: https://www.careforskin.nl/luminizing-skin-highlighter.html

OGEN:
Eyeshadow Base: https://www.careforskin.nl/malu-wilz-eye-shadow-base.html
Eyebrow Filling Gel – kleur 02: https://www.careforskin.nl/malu-wilz-eyebrow-filling-gel.html
Longwear Eyeshadow Pen – kleur 08 Rosy Plum: https://www.careforskin.nl/malu-wilz-longwear-eyeshadow-pen.html?id=178866935&quantity=1
Soft Eye Styler – kleur 04 Creamy Chocolate: https://www.careforskin.nl/malu-wilz-soft-eye-styler.html?id=10205701&quantity=1
Volume Deluxe Mascara: https://www.careforskin.nl/malu-wilz-volume-deluxe-mascara.html

LIPPEN:
Glossy Lip Stylo – kleur 06 Elegant Rose: https://www.careforskin.nl/malu-wilz-glossy-lip-stylo.html?id=124007504&quantity=1



________________________________________________________

 

Je kunt de makkelijke make-up tutorial hier bekijken:

Ook voor huidverzorging en huidverbetering kun je bij ons terecht. Bezoek ons op www.careforskin.nl


FACEBOOK: https://www.facebook.com/careforskin/
NSTAGRAM: https://www.instagram.com/careforskin.nl

Reacties

Wees de eerste om te reageren...

Laat een reactie achter
* Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
* Verplichte velden