SPOTLIGHT: Makkelijke dagmake-up met Malu Wilz

door Julianne Bruining
24 Mei 2019

Hoe breng je make-up aan? Een mooie elegante dagmake-up hoeft niet moeilijk te zijn. In deze video laat ik zien hoe je makkelijk deze make-uplook creëert van het begin tot het eind. Alle producten die ik gebruik zijn van Malu Wilz, waarmee we in deze video Malu Wilz in de Spotlight zetten.


________________________________________________________



GEBRUIKTE PRODUCTEN:

GEZICHT:
Summer Glow Shimmer Fluid: https://www.careforskin.nl/malu-wilz-summer-glow-shimmer-fluid.html
Light Reflector - Sandy Innocent: https://www.careforskin.nl/malu-wilz-light-reflector.html
High Definition Foundation – kleur 04: https://www.careforskin.nl/malu-wilz-high-definition-foundation.html
Fixing Powder: https://www.careforskin.nl/malu-wilz-fixing-powder.html
Bronzing Powder Ethno Love Edition: https://www.careforskin.nl/malu-wilz-bronzing-powder-ethno-love-edition.html
Rosy Cheek Blusher: https://www.careforskin.nl/malu-wilz-rosy-cheek-blusher.html
Luminizing Skin Highlighter: https://www.careforskin.nl/malu-wilz-luminizing-skin-highlighter.html

OGEN:
Eyeshadow Base: https://www.careforskin.nl/malu-wilz-eye-shadow-base.html
Eyebrow Filling Gel – kleur 02: https://www.careforskin.nl/malu-wilz-eyebrow-filling-gel.html
Longwear Eyeshadow Pen – kleur 08 Rosy Plum: https://www.careforskin.nl/malu-wilz-longwear-eyeshadow-pen.html?id=178866935&quantity=1
Soft Eye Styler – kleur 04 Creamy Chocolate: https://www.careforskin.nl/malu-wilz-soft-eye-styler.html?id=10205701&quantity=1
Volume Deluxe Mascara: https://www.careforskin.nl/malu-wilz-volume-deluxe-mascara.html

LIPPEN:
Glossy Lip Stylo – kleur 06 Elegant Rose: https://www.careforskin.nl/malu-wilz-glossy-lip-stylo.html?id=124007504&quantity=1



________________________________________________________

 

Je kunt de makkelijke make-up tutorial hier bekijken:

Ook voor huidverzorging en huidverbetering kun je bij ons terecht. Bezoek ons op www.careforskin.nl


FACEBOOK: https://www.facebook.com/careforskin/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/careforskin.nl


Misschien vind je deze blog ook wel interessant: De perfecte routine met Malu Wilz

Julianne Bruining
Julianne is gediplomeerd schoonheidsspecialiste en breid haar kennis steeds verder uit door middel van verschillende trainingen en opleidingen. Ze is een echte vakidioot die graag ingredientenlijsten uitpluist en aan de hand daarvan het beste advies voor jouw huid geeft.
Zorgeloos zonnen doe je zo! (update)
Lees meer...
8 Jul 2020